Strona główna   Mapa strony   Regulamin   Formularz odstąpienia od umowy   Kontakt
INFOLINIA: 71 341 98 85, 71 785 55 23

Aktualności

Nekrologi-Warszawa.pl – serwis umożliwiający zamówienie nekrologu lub kondolencji w papierowym wydaniu Gazety Wyborczej, Rzeczpospolitej, Dzienniku Gazecie Prawnej oraz w internecie.

 

Śmierć kogoś bliskiego jest trudnym przeżyciem. To czas kiedy pozostaje w krótkim czasie wiele spraw do załatwienia, a nie zawsze stan psychiczny pozwala na osobiste zajęcie się wszystkim. Właśnie z tego powodu powstała strona www.nekrologi-warszawa.pl dzięki której możecie Państwo szybko i sprawnie zamówić publikacje nekrologu bądź kondolencji w gazecie lokalnej ukazującej się w Warszawie lub gazecie o zasięgu ogólnopolskim.

 

Umożliwiamy publikację nekrologu, kondolencji, pożegnania lub podziękowania za udział w pogrzebie w papierowych wydaniach gazet:

  • Gazecie Wyborczej,

  • Rzeczpospolitej

  • Dzienniku Gazecie Prawnej.

Umożliwiamy Państwu również umieszczenie nekrologu lub kondolencji na naszej stronie internetowej. Jest to opcja, która pozwala opublikować nekrolog lub kondolencje i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców już w kilka minut po złożeniu zamówienia.

 

Gwarantujemy szybką realizację zlecenia umieszczenia nekrologu lub kondolencji w prasie codziennej lub w internecie, bezpłatny projekt nekrologu, pomoc przy formułowaniu treści nekrologu lub kondolencji i fachową obsługę.

Zamówienia na nekrolog lub kondolencje mogą Państwo składać:

 

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie zamieszczenia nekrologu bądź kondolencji prosimy o kontakt telefoniczny 71 341 98 85, 71 343 59 28 lub przesłanie zapytania na adres: nekrologi@dogazety.pl

 

Nasz serwis umożliwia także odszukanie zakładów pogrzebowych działających w Warszawie lub okolicy Warszawy, które pomogą zorganizować ostatnie pożegnanie bliskiej osoby. Miasto Warszawa jest duże, warto więc wcześniej sprawdzić oferty różnych zakładów pogrzebowych, poczytać opinie, sprawdzić aktualną ofertę i ceny usług pogrzebowych.

 

Mamy nadzieję, że jeszcze długo nie będą musieli Państwo korzystać z usług oferowanych w serwisie www.nekrologi-warszawa.pl

 

Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to nieśmiertelność”
Emily Dickinson


 


Gazeta Wyborcza nekrologi Warszawa, nekrologi Warszawa, Nekrologi Gazeta Wyborcza, Gazeta Wyborcza nekrologi, nekrologi Wyborcza, Gazeta Wyborcza nekrologi, Gazeta Prawna nekrologi, Rzeczpospolita nekrologi, Nekrologi Rzeczpospolita, Nekrologi Wyborcza Warszawa, Wyborcza Nekrologi Warszawa, Zakłady pogrzebowe Warszawa, Nekrolog Gazeta Wyborcza, Gazeta Stołeczna nekrologi