Strona główna   Mapa strony   Regulamin   Formularz odstąpienia od umowy   Kontakt
INFOLINIA: 71 341 98 85, 71 785 55 23

Nekrologi Warszawa - Umieść nekrolog lub kondolencje w gazecie lokalnej lub ogólnopolskiej oraz w internecie.

 

 

Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Jak mogę zamówić nekrolog lub kondolencje w gazecie?

Zamówienie na nekrolog lub kondolencje w Gazecie Wyborczej, Dzienniku Gazecie Prawnej lub Rzeczpospolitej mogą Państwo złożyć online na stronie www.nekrologi-warszawa.pl  lub wysyłając treść nekrologu lub kondolencji na adres e-mail: nekrologi@dogazety.pl

W treści e-maila prosimy wtedy o przesłanie informacji o wybranym tytule prasowym, dacie emisji, dołączenie treści nekrologu lub kondolencji oraz nr telefonu kontaktowego.

 

Do kiedy muszę złożyć zamówienie, aby nekrolog lub kondolencje ukazały się następnego dnia?

Zamówienie na nekrolog lub kondolencje do Rzeczpospolitej złożone między poniedziałkiem a piątkiem do godz. 11.00 - ukaże się w kolejnym dniu. Zamówienie złożone po godzinie 11.00 ukaże się drugiego dnia od wpłynęcia zamówienia. Natomiast zamówienia złożone w piątek po godz. 11.00 lub sobotę, niedzielę, ukażą się w Rzeczpospolitej we wtorek. W przypadku Gazety Wyborczej wydanie ogólnopolskie, obowiązują te same zasady, zaś w wydaniu warszawskim, godziną do której przyjmujemy nekrologi jest 16.30. Jeżeli chcą Państwo umieścić nekrolog lub kondolencje w Dzienniku Gazecie Prawnej, są one przyjmowane do godz. 11.00 w dniu poprzedzającym emisje z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt.

 

Czy zamawiając nekrolog bądź kondolencje do wybranej gazety na stronie www.nekrologi-warszawa.pl ponoszę jakieś dodatkowe koszty?

Nie, Nekrologi i kondolencje wyceniane są wg aktualnych cenników gazet i nie są doliczane dodatkowe opłaty. Nasze wynagrodzenie pokrywają wydawcy gazet.

 

Zamówiłem nekrolog/kondolencje w wyznaczonym terminie i otrzymałem informację, że nie może się on w tym dniu ukazać, dlaczego?

Niekiedy zdarza się taka sytuacja, że Redakcje poszczególnych gazet otrzymują w danym dniu bardzo dużo nekrologów lub kondolencji i wypełniają one całą powierzchnię w gazecie przeznaczoną na publikację tego typu ogłoszeń. W takim wypadku Redakcja informuje nas o tym fakcie, a my informujemy Państwa w chwili wpłynięcia do nas zlecenia na nekrolog lub kondolencje. Nie jest to nasza zła wola. Rozumiemy w takim wypadku Państwa żal. W ramach rekompensaty staramy się w takiej sytuacji zaproponować Państwu bezpłatna publikację nekrologu lub kondolencji na stronie www.nekrologi-warszawa.pl

 

Czy zamówiony przeze mnie nekrolog lub kondolencje ukażą się tylko w wydaniu papierowym danej gazety czy również w internecie?

Składają zamówienie na nekrolog lub kondolencje do wydania papierowego otrzymują Państwo także dodatkową publikację na stronach internetowych. W przypadku Gazety Wyborczej zamówiony nekrolog lub kondolencje znajdą Państwo na: nekrologi.wyborcza.pl,  nekrologi umieszczone w Rzeczpospolitej znajdą Państwo na stronie www.nekrologi-kondolencje.pl Dodatkowo wszystkie zlecone nekrologi lub kondolencje są publikowane na naszej stronie www.nekrologi-warszawa.pl

 

Składając zamówienie powiniem przesłać Państwu projekt nekrologu lub kondolencji?

Wystarczy, że prześlą nam Państwo treść w programie word, open office, pdf, lub złożą zamówienie online na naszej stronie. Treść nie musi być ułożona, może być pisana ciągiem. Każda z gazet posiada swoje czcionki, którymi składa nekrologi lub kondolencje, tak by wyglądały one jednolicie. Projektem nekrologu lub kondolencji zajmują się już nasi graficy, a gotowy projekt nekrologu lub kondolencji otrzymują Państwo do wglądu przed publikacją nekrologu w gazecie.

 

Chiałbym zamówić nekrolog lub kondolencje, tak by ukazały się one tylko na stronie www.nekrologi-warszawa.pl

Zlecenie na nekrolog lub kondolencje do wydania internetowego z publikacją na stronie www.nekrologi-warszawa.pl mogą Pańśtwo złożyć klikając na stronie głównej w baner Zamów nekrolog lub kondolencje w wydaniu internetowym. Koszt umieszczenia nekrologu lub kondolencji wynosi 10 zł brutto.

Państwa nekrolog lub kondolencje ukażą się jeszcze tego samego dnia, w którym zostało złożone zamówienie, po otrzymaniu przez nas potwierdzenia wpłaty. Zamówienia na nekrologi lub kondolencje do wydania internetowego złożone w sobotę i niedzielę możemy również opublikować w tym samym dniu, prosimy tylko o kontakt telefoniczny pod numer 501 384 294.

 


Gazeta Wyborcza nekrologi Warszawa, nekrologi Warszawa, Nekrologi Gazeta Wyborcza, Gazeta Wyborcza nekrologi, nekrologi Wyborcza, Gazeta Wyborcza nekrologi, Gazeta Prawna nekrologi, Rzeczpospolita nekrologi, Nekrologi Rzeczpospolita, Nekrologi Wyborcza Warszawa, Wyborcza Nekrologi Warszawa, Zakłady pogrzebowe Warszawa, Nekrolog Gazeta Wyborcza, Gazeta Stołeczna nekrologi