Strona główna   Mapa strony   Regulamin   Formularz odstąpienia od umowy   Kontakt
INFOLINIA: 71 341 98 85, 71 785 55 23

Gazeta Wyborcza Kondolencje

W celu zamówienia Kondolencji w Gazecie Wyborczej  w wydaniu warszawskim lub ogólnopolskim

prosimy kliknąć w wybrany przycisk i wypełnić formularz zamówienia

 

 

 

W przeciągu 30 minut* od wpłynięcia zlecenia skontaktuje się z Państwem nasz pracownik w celu potwierdzenia przyjęcia zlecenia do realizacji.

(opcja ta obowiązuje od pon. do pt. w godz. 9:00 - 17:00)

Na podany w zamówieniu adres e-mail lub nr faxu prześlemy również Państwu projekt kondolencji wraz ze szczegółową wyceną.

Dopiero po akceptacji przez Państwa projektu kondolencji oraz ceny zostaje on skierowany do druku.

Zamówione przez Państwa kondolencje ukażą się w papierowym wydaniu Gazety Wyborczej oraz w internecie na stronach oraz www.nekrologi.wyborcza.pl

W przypadku braku kontaktu z naszej strony (awaria serwera, brak prądu lub inne zdarzenia niezależne od nas) lub jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy przy zredagowaniu treści nekrologu lub kondolencji prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 pod numerami telefonu:


71 785 55 23, 71 343 59 28, 71 341 98 85, 501 384 294.

 

 

 

 

 

Gazeta Wyborcza kondolencje.

 

Jeżeli chcieliby Państwo złożyć kondolencje Rodzinie Zmarłego za pośrednictwem Gazety Wyborczej w Warszawie lub w wydaniu ogólnopolskim wystarczy przesłać do nas zamówienie na adres: kondolencje@dogazety.pl 

Po otrzymaniu od Państwa zapytania nasi konsultanci przedstawią Państwu wycenę kondolencji w wybranym przez Państwa wydaniu Gazety Wyborczej wraz z projektem graficznym kondolencji.

 

Poniżej prezentujemy Państwu kilka przykładów kondolencji w Gazecie Wyborczej. Standardowa szerokość kondolencji w Gazecie Wyborczej wynosi 8 cm. Wysokość jest zależna od ilości treści i zmienia się co 2.5 mm.

 

 

Zamówione przez Państwa kondolencje ukażą się w papierowym wydaniu Gazety Wyborczej na stronach z nekrologami jak również w wersji internetowej na stronie www.nekrologi.wyborcza.pl lub w przypadku zamówienia obejmującego wersję premium również na stronach internetowych warszawa.wyborcza.pl i nekrologi-warszawa.pl (przy opcji zamówienia kondolencji do wydania warszawskiego) lub na stronie wyborcza.pl (przy opcji zamówienia kondolencji do wydania ogólnopolskiego) Opcje te są dodatkowo płatne. 

 

Kondolencje w Gazecie Wyborczej mogą Państwo zamówić nie tylko na strony z nekrologami ale również na strony redakcyjne bądź 2 stronę redakcyjną. 


Gazeta Wyborcza nekrologi Warszawa, nekrologi Warszawa, Nekrologi Gazeta Wyborcza, Gazeta Wyborcza nekrologi, nekrologi Wyborcza, Gazeta Wyborcza nekrologi, Gazeta Prawna nekrologi, Rzeczpospolita nekrologi, Nekrologi Rzeczpospolita, Nekrologi Wyborcza Warszawa, Wyborcza Nekrologi Warszawa, Zakłady pogrzebowe Warszawa, Nekrolog Gazeta Wyborcza, Gazeta Stołeczna nekrologi