Strona główna   Mapa strony   Regulamin   Formularz odstąpienia od umowy   Kontakt
INFOLINIA: 71 341 98 85, 71 785 55 23

nekrologi Warszawa

Zamów nekrolog / kondolencje

Aby zamówić nekrolog/kondolencje prosimy o wybranie tytułu prasowego oraz wydania.

Zlecone przez Państwa nekrologi/kondolencje ukażą się w wydaniu papierowym wybranej gazety.


Dziennik Gazeta Prawna

wydanie ogólnopolskie
Gazeta Wyborcza

wydanie Warszawa
wydanie ogólnopolskie
Rzeczpospolita

wydanie ogólnopolskie

 

 

 

 

Gdy umiera nam ktoś bliski, zupełnie nie wiemy, co robić i jak odnaleźć się w tej sytuacji. Jest to czas smutku i tęsknoty. Rodzina pogrążona jest w rozpaczy po tak wielkiej stracie. Jednak nie można wtedy zapomnieć także o sprawach formalnych. 

Niestety w tym całym chaosie musimy odnaleźć trochę racjonalnego rozsądku i zająć się sprawami tak przyziemnymi, jak dopełnienie formalności związanych z pogrzebem, ale także zawiadomienie dalszej rodziny oraz innych osób o śmierci naszego bliskiego.

W naszym serwisie www.nekrologi-warszawa.pl w bardzo łatwy i szybki sposób mogą Państwo umieścić nekrolog, ale także kondolencje w prasie warszawskiej lub ogólnopolskiej, wpisy te będą widniały także online.

Jest to rozwiązanie idealne, dla każdego, kto w tak smutnej chwili po prostu nie ma głowy do pewnych rzeczy. Zamieszczony u nas nekrolog ukaże się w papierowym wydaniu gazety już następnego dnia. Współpracujemy z takimi tytułami jak: Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna.

Nekrolog lub kondolencje mogą Państwo dodać na naszej stronie klikając w logo wybranej gazety lub przesyłając zamówienie na e-mail: nekrologi@dogazety.pl

Resztą zajmiemy się my. Nekrologi znajdą się oczywiście zarówno na stronie, jak i zostaną opublikowane w wybranej prasie. Ceny nekrologów są zależne od ich długości oraz gazet, w których są drukowane.

Ten szybki i bezproblemowy sposób informowania innych o śmierci naszej bliskiej osoby, wydaje się dobrym rozwiązaniem w czasie żałoby po zmarłym.  

 

 

        

 

 

 

Nekrologi Warszawa.

Zamów nekrolog w Gazecie Wyborczej, Rzeczpospolitej lub Dzienniku Gazecie Prawnej.

Wykaz zakładów pogrzebowych w Warszawie.

Przykłady nekrologów i kondolencji.

Umieść nekrolog lub kondolencje w Gazecie papierowej lub w internecie.


Gazeta Wyborcza nekrologi Warszawa, nekrologi Warszawa, Nekrologi Gazeta Wyborcza, Gazeta Wyborcza nekrologi, nekrologi Wyborcza, Gazeta Wyborcza nekrologi, Gazeta Prawna nekrologi, Rzeczpospolita nekrologi, Nekrologi Rzeczpospolita, Nekrologi Wyborcza Warszawa, Wyborcza Nekrologi Warszawa, Zakłady pogrzebowe Warszawa, Nekrolog Gazeta Wyborcza, Gazeta Stołeczna nekrologi