Strona główna   Mapa strony   Regulamin   Formularz odstąpienia od umowy   Kontakt
INFOLINIA: 71 341 98 85, 71 785 55 23

Gazeta Wyborcza nekrologi 

W celu zamówienia Nekrologu / Kondolencji w Gazecie Wyborczej 

w wydaniu warszawskim lub ogólnopolskim 

prosimy kliknąć w wybrany przycisk poniżej i wypełnić formularz zamówienia

 

          Zamów nekrolog w wydaniu Warszawskim            Zamów nekrolog w wydaniu krajowym

 

 

Zamówienie na nekrolog lub kondolencje w Gazecie Wyborczej mogą Państwo przesłać do nas również e-mailem wysyłając treść nekrologu lub kondolencji na adres: nekrologi@dogazety.pl 

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 71 341 98 85 lub 71 785 55 23


 

W przeciągu 30 minut* od wpłynięcia zlecenia skontaktuje się z Państwem nasz pracownik w celu potwierdzenia przyjęcia zlecenia do realizacji (opcja ta obowiązuje od pon. do pt. w godz. 9:00 - 17:00)

 

Na podany w zamówieniu adres e-mail lub nr faxu prześlemy również Państwu projekt nekrologu lub kondolencji w skali 1:1 wraz ze szczegółową wyceną.

Dopiero po akceptacji przez Państwa projektu nekrologu/kondolencji oraz ceny zostaje on skierowany do druku.

Zamówiony przez Państwa nekrolog lub kondolencje ukaże się w papierowym wydaniu Gazety Wyborczej oraz w internecie na stronach oraz www.nekrologi.wyborcza.pl

 

W przypadku braku kontaktu z naszej strony (awaria serwera, brak prądu lub inne zdarzenia niezależne od nas) lub jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy przy zredagowaniu treści nekrologu lub kondolencji prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 pod numerami telefonu:


71 785 55 23,      71 343 59 28,        71 341 98 85,          501 384 294.

 


Wycena nekrologu lub kondolencji w Gazecie Wyborczej dokonywana jest na podstawie linii tekstu.

W cenę nekrologu / kondolencji wliczane są również linie puste oraz ramka wokół nekrologu/kondolencji.

Znak graficzny zajmuje 4 linie tekstu, natomiast imię i nazwisko osoby zmarłej - 3 linie tekstu.

 

 

Zamówienia na nekrolog do Gazety Wyborczej mogą Państwo składać online przez naszą stronę 24h / 7 dni w tygodniu. Z uwagi na fakt, że nasze biuro ogłoszeń pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00 zlecenia, które wpłyną do nas po godzinie 17.00 w dni robocze jak również te, które złożą Państwo w weekend będą realizowane przez nasze biuro dopiero w pierwszym kolejnym dniu roboczym. 

 

Ponizej tabela przyjmowania i publikacji nekrologu w Gazecie Wyborczej, wydanie Warszawa

 

Zamówienie złożone

Data publikacji w Gazecie Wyborczej

strony z nekrologami

Poniedziałek do godz. 16.00       Wtorek
Poniedziałek po godz. 16.00 Środa
 
Wtorek do godz. 16.00 Środa
Wtorek po godz. 16.00 Czwartek
 
Środa do godz. 16.00 Czwartek
Środa po godz. 16.00 Piątek
 
Czwartek do godz. 16.00 Piątek
Czwartek po godz. 16.00 Sobota lub poniedziałek
 
Piątek do godz. 16.00 Sobota lub poniedziałek
Piątek po godz. 16.00 Wtorek
 
Sobota cały dzień Wtorek
Niedziela cały dzień Wtorek

 

W przypadku publikacji nekrologu na 2 stronie redakcyjnej lub stronach redakcyjnych - zamówienie powinno być złożone do godziny 11.00 w dniu poprzedzajacym emisję. Publikacja na 2 stronie redakcyjnej jest potwierdzana Klientowi po otrzymaniu od Redakcji informacji o wolnej powierzchni.

 

Zamawiajac nekrolog lub kondolencje do wydania Krajowego - zamówienie na strony z nekrologami powinno być złożone do godziny 14.00 natomiast na strony redakcyjne max do godziny 11.00 w dniu poprzedzajacym emisję.


 

Nekrologi w Gazecie Wyborczej mogą Państwo zamówić przez naszą stronę do wydania warszawskiego lub krajowego. W przypadku wyboru tej pierwszej opcji nekrolog ukazuje się we wkładce stołecznej  na stronach z nekrologami, a w przypadku zamówienia do wydania krajowego na stronach ogłoszeniowych gazety w grzbiecie głównym.

 

Istnieje również możliwość umieszczenia nekrologu w Gazecie Wyborczej w grzbiecie głównym gazety na stronach z artykułami. W tym przypadku należy złożyć zamówienie na nekrolog do Gazety Wyborczej na stronach redakcyjnych bądź 2 stronie redakcyjnej. Koszty tych nekrologów są dużo wyższe niż umieszczonych na stronach z nekrologami, jednakże znajdują się one w bardziej eksponowanej części gazety.

 

 

 

 

 

 


Gazeta Wyborcza nekrologi Warszawa, nekrologi Warszawa, Nekrologi Gazeta Wyborcza, Gazeta Wyborcza nekrologi, nekrologi Wyborcza, Gazeta Wyborcza nekrologi, Gazeta Prawna nekrologi, Rzeczpospolita nekrologi, Nekrologi Rzeczpospolita, Nekrologi Wyborcza Warszawa, Wyborcza Nekrologi Warszawa, Zakłady pogrzebowe Warszawa, Nekrolog Gazeta Wyborcza, Gazeta Stołeczna nekrologi