Strona główna   Mapa strony   Regulamin   Formularz odstąpienia od umowy   Kontakt
INFOLINIA: 71 341 98 85, 71 785 55 23

Gazeta Wyborcza nekrologi

W celu zamówienia Nekrologu / Kondolencji w Gazecie Wyborczej  w wydaniu warszawskim lub ogólnopolskim

prosimy kliknąć w wybrany przycisk i wypełnić formularz zamówienia

 

 

 

W przeciągu 30 minut* od wpłynięcia zlecenia skontaktuje się z Państwem nasz pracownik w celu potwierdzenia przyjęcia zlecenia do realizacji.

(opcja ta obowiązuje od pon. do pt. w godz. 9:00 - 17:00)

Na podany w zamówieniu adres e-mail lub nr faxu prześlemy również Państwu projekt nekrologu lub kondolencji wraz ze szczegółową wyceną.

Dopiero po akceptacji przez Państwa projektu nekrologu/kondolencji oraz ceny zostaje on skierowany do druku.

Zamówiony przez Państwa nekrolog lub kondolencje ukaże się w papierowym wydaniu Gazety Wyborczej oraz w internecie na stronach oraz www.nekrologi.wyborcza.pl

W przypadku braku kontaktu z naszej strony (awaria serwera, brak prądu lub inne zdarzenia niezależne od nas) lub jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy przy zredagowaniu treści nekrologu lub kondolencji prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 pod numerami telefonu:


71 785 55 23, 71 343 59 28, 71 341 98 85, 501 384 294.

 

 

 

 

 

 

 

Gazeta Wyborcza nekrologi

 

Zamówienia na nekrolog do Gazety Wyborczej mogą Państwo składać online przez naszą stronę 24h / 7 dni w tygodniu. Z uwagi na fakt, że nasze biuro ogłoszeń pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00 zlecenia, które wpłyną do nas po godzinie 17 w dni robocze jak również te które złożą Państwo w weekend będą realizowane przez nasze biuro dopiero w pierwszym kolejnym dniu roboczym. Przy składaniu zamówienia na nekrolog do Gazety Wyborczej prosimy wziąć pod uwagę terminy publikacji podane na naszej stronie (strona główna).

Nekrologi w Gazecie Wyborczej mogą Państwo zamówić przez naszą stronę do wydania warszawskiego lub krajowego. W przypadku wyboru tej pierwszej opcji nekrolog ukazuje się we wkładce stołecznej  na stronach z nekrologami, a w przypadku zamówienia do wydania krajowego również w części lokalnej ale w każdym regionie Polski.

Istnieje również możliwość umieszczenia nekrologu w Gazecie Wyborczej w grzbiecie głównym gazety. W tym przypadku należy złożyć zamówienie na nekrolog do Gazety Wyborczej na stronach redakcyjnych bądź 2 stronie redakcyjnej. Koszty tych nekrologów są dużo wyższe niż umieszczonych na stronach z nekrologami, jednakże znajdują się one w bardziej eksponowanej części gazety.

Zamówienie na nekrolog do Gazety Wyborczej w Warszawie lub wydaniu krajowym mogą Państwo również złożyć poprzez pocztę e-mail. W temacie wiadomości prosimy wpisać wówczas: Gazeta Wyborcza nekrolog wydanie Warszawskie

Przed publikacją nekrologu w Gazecie Wyborczej otrzymają Państwo od nas również do wglądu projekt nekrologu w wersji 1:1, byście mogli Pańśtwo wprowadzić do treści lub wyglądu nekrologu w Gazecie Wyborczej ewentualne poprawki. W celu realizacji zamówienia na nekrolog w Gazecie Wyborczej konieczna jest również akceptacja umowy publikacji - ze względu na przepisy ustawy o prawach konsumenta.

 

 

 


Gazeta Wyborcza nekrologi Warszawa, nekrologi Warszawa, Nekrologi Gazeta Wyborcza, Gazeta Wyborcza nekrologi, nekrologi Wyborcza, Gazeta Wyborcza nekrologi, Gazeta Prawna nekrologi, Rzeczpospolita nekrologi, Nekrologi Rzeczpospolita, Nekrologi Wyborcza Warszawa, Wyborcza Nekrologi Warszawa, Zakłady pogrzebowe Warszawa, Nekrolog Gazeta Wyborcza, Gazeta Stołeczna nekrologi